Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το διαγνωστικό μας εργαστήριο, από 2/12/16 έχει συμβληθεί με το Αλληλοβοηθητικό Ταμείο Περιθάλψεως Συλλόγου Υπαλλήλων Τραπέζης Ελλάδος (Α.Τ.Π.Σ.Υ.Τ.Ε.)
Συμβεβλημένοι με το Α.Τ.Π.Σ.Υ.Τ.Ε.
![Είμαστε συμβεβλημένοι με το Α.Τ.Π.Σ.Υ.Τ.Ε.](https://sidirilab.com/wp-content/uploads/2021/01/eimaste-symvevlimenoi-me-to-atpsyte-sidiri-diagnostiko-ergastirio.jpg)
– Συμβεβλημένοι με το Α.Τ.Π.Σ.Υ.Τ.Ε.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το διαγνωστικό μας εργαστήριο, από 2/12/16 έχει συμβληθεί με το Αλληλοβοηθητικό Ταμείο Περιθάλψεως Συλλόγου Υπαλλήλων Τραπέζης Ελλάδος (Α.Τ.Π.Σ.Υ.Τ.Ε.)